Poznaj naszą firmę

Kilka informacji o nas

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w branży mięsnej. Do 2010r. była to rodzinna działalność zajmująca się ubojem bydła i jego sprzedażą. Obecnie sprzedajemy całe tusze zwierząt rzeźnych, półtusze wieprzowe, ćwierci wołowe  oraz elementy kulinarne. Poza tym znajdą Państwo u nas jagnięcinę w pełnym asortymencie podroby i gotowe wyroby takie jak mięsa marynowane pakowane próżniowo, proste do przygotowania w domu czy w punktach gastronomicznych oraz hamburgery w 100% z mięsa wołowego.

.


Naszym celem jest dostarczenie mięsa najwyższej jakości, co jest gwarantowane poprzez pozyskiwanie zwierząt ze sprawdzonych hodowli, odpowiednio karmionych i dobrze traktowanych. Zajmujemy się również skupem żywca, przede wszystkim skupem owiec, skupem jagniąt, skupem bydła mięsnego ras black Angus, red Angus, hereford. Oferujemy atrakcyjne ceny oraz odbiór własnym transportem.

Skup żywca i ubojnia bydła Meat-Farm - dlaczego my?

Posiadamy zakład przetwórstwa mięsnego o najwyższym standardzie zgodnie z wymogami Unii Europejskiej. Stawiamy na wysoką jakość mięsa, które produkujemy oraz na wykwalifikowaną kadrę. Na każdym etapie produkcji dbamy o to, by produkt finalny sprostał wysokim wymaganiom klientów. Szczególnie polecamy mięsa już zamarynowane. Odpowiedni dobór ziół i przypraw sprawia , że mięso ma doskonałą kruchość, jest soczyste po przygotowaniu i zachwyca smakiem.telefon

696-416-979


Przydatne linki: